محاسبه هزینه تعمیرات موبایل به صورت آنلاین

با سرویس محاسبه آنلاین دیجی کالا سرویس، می‌توانید قبل از اقدام به تعمیر گوشی موبایل خود، هزینه تقریبی تعمیرات را مشاهده کنید و سپس اقدام به ثبت درخواست تعمیرات نمایید.

محاسبه هزینه تعمیرات موبایل

قیمت تعمیرات موبایل چقدر است؟

در این قسمت می‌توانید حدود هزینه تعمیر گوشی موبایل خود را مشاهده نمایید. اعلام هزینه ای که به شما نمایش داده می‌شود هزینه حدودی می باشد که با توجه به قیمت روز و ایراد اعلامی دستگاه، هزینه تقریبی اعلام خواهد شد.
لازم به ذکر است هزینه تعمیر اعلامی بر اساس قیمت گوشی که خودتان وارد کرده اید محاسبه خواهد شد، لذا برای مشاهده هزینه دقیق تر تعمیرات لازم می باشد قیمت روز دستگاه به طور دقیق و صحیح وارد شود.

محاسبه‌گر آنلاین هزینه تعمیرات موبایل

ایراد دستگاه خود را انتخاب کنید
گوشی خاموش

مشکلات خاموشی

LCD

تصویر و ال‌سی‌دی

sound

ایرادات صدا و اسپیکر

physical_defects

ایراد ظاهری (شکستگی)

camera

ایرادات دوربین‌ها

sensors

مشکل در سنسورها

antenna

ایرادات آنتن‌دهی

charge & battery

مشکلات شارژ و باتری

software service

خدمات‌ نرم‌افزاری موبایل

هزینه عیب یابی موبایل، در دیجی‌کالاسرویس رایگان می باشد!

دستگاه شما به صورت رایگان از درب منزل دریافت خواهد شد و بدون پرداخت هزینه عیب یابی می‌شود و بعد از اعلام هزینه توسط کارشناسان، در صورت تایید شما، تعمیر و برای شما ارسال خواهد شد.

محاسبه هزینه تعمیرات موبایل

هزینه تعمیر گوشی موبایل بر اساس چه مواردی محاسبه می شود؟

ال‌سی‌دی شکسته

هزینه تعویض ال‌سی‌دی گوشی موبایل

هزینه تعویض ال‌سی‌دی گوشی شامل هزینه اجرت و هزینه قطعه استفاده شده به همراه 9 درصد مالیات بر ارزش بر افزوده اعلام می‌شود. اجرت تعویض ال‌سی‌دی موبایل با توجه به نرخنامه مصوب اتحادیه می باشد که این مبلغ بر اساس قیمت دستگاه محاسبه شده است.
مورد دیگری که در تخمین هزینه تعویض ال‌سی‌دی موبایل موثر می باشد قیمت قطعه ال‌سی‌دی می باشد که بر اساس قیمت روز آن محاسبه خواهد شد.

imei موبایل

هزینه رفع ایراد صدا در گوشی موبایل

هزینه رفع ایراد صدا به عوامل مختلفی بستگی دارد.هزینه های اعلامی بر اساس بروز ایراد به دلیل عملکرد نامناسب در اسپیکرها و یا مشکلات احتمالی در برد گوشی موبایل می‌باشد.هزینه تقریبی اعلامی شامل هزینه اجرت و هزینه قطعه استفاده شده به همراه 9 درصد مالیات ارزش بر افزوده اعلام می‌شود. اجرت تعمیرموبایل با توجه به نرخ‌نامه مصوب اتحادیه می باشد که این مبلغ بر اساس قیمت دستگاه محاسبه شده است.

دستکاری نرم افزاری

هزینه تعویض باتری گوشی موبایل

هزینه تعویض باتری گوشی شامل هزینه اجرت و هزینه قطعه استفاده شده به همراه 9 درصد مالیات ارزش بر افزوده اعلام می‌شود. اجرت تعویض باتری موبایل با توجه به نرخنامه مصوب اتحادیه می باشد، که این مبلغ بر اساس قیمت دستگاه محاسبه شده است. مورد دیگری که در تخمین هزینه تعویض باتری موبایل موثراست قیمت باتری می باشد، که این مبلغ بر اساس قیمت روز گوشی و موجودی قطعه در بازار محاسبه خواهد شد.

نفوذ مایعات به گوشی

هزینه تعمیر دوربین گوشی موبایل

ایراد دوربین گوشی به عوامل مختلف از جمله مشکل برد گوشی و یا خود دوربین‌ها بستگی دارد.
هزینه اعلامی تقریبی ست و به صورت بازه حداقل و حداکثری اعلام می‌شود. مجموع مبلغ اجرت و قیمت قطعه استفاده شده به همراه 9 درصد مالیات ارزش افزوده، هزینه نهایی خواهد بود. اجرت تعمیر موبایل با توجه به نرخنامه مصوب اتحادیه می باشد . هزینه قطعه بر اساس قیمت روز گوشی و موجودی قطعه در بازار محاسبه خواهد شد.


خطوط عمودی روی ال‌سی‌دی

هزینه رفع ایراد خاموشی گوشی موبایل

خاموش شدن گوشی موبایل به عوامل متعددی از جمله ایراد برد، ایراد دکمه و یا فلت پاور و غیره بستگی دارد. هزینه تعمیری اعلام شده در سیستم محاسبه آنلاین دیجی‌کالا سرویس با توجه به قیمت قطعه و اجرت که بر اساس نرخ مصوب اتحادیه موبایل می‌باشد به علاوه 9 درصد مالیات ارزش بر افزوده محاسبه می گردد. هزینه اجرت تعمیر در نرخنامه با توجه به مبلغ روز گوشی، سالیانه متغیر می‌باشد. شما می‌توانید هزینه حداقل و حداکثری تعمیر را در قسمت محاسبه آنلاین به صورت حدودی مشاهده نمایید.

تعمیرات در مراکز غیر مجاز

هزینه رفع ایراد داغ شدن گوشی موبایل

داغ شدن گوشی موبایل باعث نگرانی بسیاری از کاربران می شود اما داغ شدن گوشی تا زمانی که منجر به خاموش شدن گوشی نگردد ایراد محسوب نخواهد شد. هزینه رفع ایراد داغ شدن با توجه به این که ایراد نرم افزاری است یا مشکل از برد گوشی باشد، متغییر خواهد بود. هزینه تعمیری اعلام شده در سیستم محاسبه آنلاین دیجی‌کالا سرویس با توجه به قیمت قطعه و اجرت که بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد به علاوه 9 درصد مالیات ارزش بر افزوده محاسبه می گردد.

تعمیرات در مراکز غیر مجاز

هزینه رفع ایراد ریست شدن گوشی

ریست شدن گوشی موبایل به عوامل متعددی از جمله ایراد برد، ایراد دکمه و یا فلت پاور و غیره بستگی دارد. هزینه تعمیری اعلام شده در سیستم محاسبه آنلاین دیجی‌کالا سرویس با توجه به قیمت قطعه و اجرت که بر اساس نرخ مصوب اتحادیه موبایل می‌باشد به علاوه 9 درصد مالیات ارزش بر افزوده محاسبه می گردد. هزینه اجرت تعمیر در نرخنامه با توجه به قیمت روز گوشی متغیر است. شما می‌توانید هزینه حداقل و حداکثری تعمیر را در قسمت محاسبه آنلاین به صورت حدودی مشاهده نمایید.

تعمیرات در مراکز غیر مجاز

هزینه رفع مشکل آنتن دهی

پرش آنتن گوشی موبایل به عوامل متعددی از جمله ایراد برد و یا آسیب دیدن سایر قطعات داخلی بستگی دارد. هزینه تعمیری اعلام شده در سیستم محاسبه آنلاین دیجی‌کالا سرویس با توجه به قیمت قطعه و اجرت، که بر اساس نرخ مصوب اتحادیه موبایل می‌باشد به علاوه 9 درصد مالیات ارزش بر افزوده محاسبه می گردد.
هزینه اجرت تعمیر در نرخنامه با توجه به مبلغ روز گوشی، سالیانه تغییر می کند. شما می‌توانید هزینه حداقل و حداکثری تعمیر را در قسمت محاسبه آنلاین به صورت حدودی مشاهده نمایید.

تعمیرات در مراکز غیر مجاز

هزینه رفع ایراد سنسورهای گوشی

از جمله سنسورهای موبایل می‌توان به حسگر اثرانگشت، سنسور مجاورت و ... اشاره کرد. خرابی سنسورها به عوامل متعددی از جمله ایراد برد و یا ایراد سنسور بستگی دارد. هزینه تعمیری اعلام شده در سیستم محاسبه آنلاین دیجی‌کالا سرویس با توجه به قیمت قطعه و اجرت، که بر اساس نرخ مصوب اتحادیه موبایل می‌باشد و همچنین 9 درصد مالیات ارزش بر افزوده محاسبه می گردد. هزینه اجرت تعمیر در نرخنامه با توجه به مبلغ روز گوشی، سالیانه متغیر است. شما می‌توانید هزینه حداقل و حداکثری تعمیر را در قسمت محاسبه آنلاین به صورت حدودی مشاهده نمایید.