خرید و تمدید گارانتی محصولات الکترونیکی

تمدید گارانتی تجهیرات الکترونیک به شما این امکان را میدهد که مدت زمان محافظت و پشتیبانی دستگاه خود را طولانی تر کنید و بدون نگرانی از هزینه های غیر منتظره تعمیر، از عملکرد دستگاه خود لذت ببرید. این پوشش گسترده شامل تعمیرات فنی، تعویض باطری و برطرف کردن مشکلات نرم افزاری میباشد.

همچنین اگر دستگاهی خریداری کرده اید که فاقد گارانتی است، از شرایط گارانتی خارج شده و یا تاریخ گارانتی آن به پایان رسیده، میتوانید از سرویس خرید گارانتی دیجیکالاسرویس بهره ببرید.

تجهیزات الکترونیکی

درخواست گارانتی

یکی از دستگاه های زیر که مایل به خرید و یا تمدید گارانتی آن هستید را انتخاب کنید:

شرایط خرید و تمدید گارانتی دیجیکالا سرویس

چنانچه طی مراحل خریدو یا تمدید گارانتی، وضعیت دستگاه را «سالم» انتخاب کرده باشید اما در زمان استفاده از خدمات گارانتی، دستگاه شما شرایط خارج گارانتی که در زیر به آن اشاره شده را داشته باشد، امکان استفاده از خدمات با هزینه را خواهید داشت.

ال سی دی شکسته

آسیب های ناشی از حرارت غیر معمول، ضربه و یا فشار که موجب ترک، شکستگی و یا تغییر شکل دستگاه شود، و یا آثاری مشخص بر روی دستگاه بگذارد.

imei موبایل

هر نوع دستکاری، خدشه یا کنده شدن شماره سریال و شماره IMEI (بصورت فیزیکی و یا نرم افزاری) به طوری که مشخصات گوشی غیر قابل شناسایی باشد.

دستکاری نرم افزاری

نصب نرم افزارهای راه انداز سیستم غیر اورجینال، برنامه های کاربردی، آلودگی به ویروس و Jailbreak/Root که موجب اختلال در کار گوشی گردد.

نفوذ مایعات به گوشی

نفوذ آب و مایعات، مواد شیمیایی، آتش، نوسانات برق، گرد و غبار شدید

خطوط عمودی روی ال سی دی

ایجاد لکه های سفید، مشکی، خطوط افقی و یا عمودی بر روی صفحه نمایش

تعمیرات در مراکز غیر مجاز

تعمیر دستگاه خارج از نمایندگی های رسمی دیجیکالا سرویس

پس از بررسی اطلاعات توسط کارشناسان، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت عدم وجود مغایرت اطلاعات، پیامک تمدید گارانتی برایتان ارسال خواهد شد.

سوالات متداول

• تمدید گارانتی را آنلاین از طریق وبسایت ما خریداری کنید.

• به یکی از مراکز حضوری شعب و نمایندگی ها مراجعه کنید.

• با پشتیبانی دیجی کالا سرویس به شماره 02161930010 تماس بگیرید.

بله تمامی مواردی که در تعهدات گارانتی هستند تحت پوشش قرار داده خواهند شد.
هزینه تمدید گارانتی بر اساس مدل دستگاه و مدت زمان گارانتی تعیین میشود.
بله، حتی اگر دستگاه از دیجیکالا خریداری نشده باشد نیز میتوانید برای تمدید و یا خرید گارانتی برای دستگاه الکترونیکی خود اقدام کنید، .