درباره دیجی کالا سرویس

دیجی‌کالا سرویس یکی از زیر مجموعه‌های هلدینگ دیجی‌کالا به شمار می‌رود که در سال 98 با توجه به حس نیاز به یک گارانتی پاسخگو و مورد اعتماد که بتواند به متقاضیان محصولات دیجی کالا بهترین خدمات را ارائه دهد تاسیس شد. در این بازه تیم گارانتی دیجی کالا سرویس در جهت رضایت مشتری همواره دلسوزانه تلاش کرده است و وظیفه اصلی خود را حفظ این تعهد به مشتری می داند. در این مدت که با فراز و نشیب های بسیاری همراه بود دیجی کالا سرویس توانست خدمات محصولات الکترونیکی مربوط به واردات شرکت را مورد پوشش قرار بدهد.

ماموریت دیجی کالا سرویس

در دیجی کالا سرویس رضایت مشتری همواره حرف اول را می زند و اصلی ترین ماموریت ما نشاندن لبخند رضایت از خدمات بروی لبان شماست.

تعمیر تخصصی موبایل با دیجی کالا سرویس

شما می‌توانید به سادگی و به صورت آنلاین درخواست تعمیر موبایل خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان مربوطه بمانید. در صورتی که امکان حضور در شعبه را نداشته باشید، دیجی کالا سرویس به عنوان یک مرکز تعمیر موبایل با پاسخگویی تلفنی 24 ساعته و به صورت رایگان گوشی را درب منزل تحویل گرفته، به مراکز خدماتی برده و بعد از انجام تعمیرات در کوتاه‌ترین زمان ممکن، آن را مجددا درب منزل به شما تحویل خواهد داد.

هدف دیجی کالا سرویس

هدف ما کوشش برای تعالی خدمات می باشد و در این راستا تلاش می کنیم خود را به استانداردهای خدمات رسانی روز دنیای تکنولوژی نزدیک نماییم. در این راه همواره از قطعات اصلی با کیفیت استفاده می کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن با مجرب ترین تیم گارانتی در حفظ این آرمان کوشش نماییم.