CCTV

خدمات مشاوره رایگان، فروش و نصب دوربین مداربسته


دور شدن از خانه و محیط امنی که در آن کار یا زندگی می‌کنید، استرس‌زا است. دوربین مداربسته برای این تولید شده که کنترل امور را به دست بگیرید! نصب دوربین‌های مداربسته کمی پیچیده و زمان‌بر است.
یکی دیگر از خدمات دیجی کالا سرویس، نصب دوربین مداربسته در منزل یا هرجای دیگری است که شما درخواست دارید. بعد از ثبت درخواست از راهِ تماس با پشتیبانی، متخصصان ما به محل مورد نظر مراجعه می‌کنند و بعد از بررسی‌های لازم، دوربین را نصب می‌کنند. بعد از آن شما می‌توانید با خیال راحت از خانه دور شوید و با یک گوشی همراه، رفت‌وآمدها را زیر نظر بگیرید. دوربین‌های هوشمند، مثل چشم سوم عمل کرده و شما را از بروز حادثه باخبر می‌کنند.


پرسش و پاسخ های متداول نصب دوربین مدار بسته
حد اقل تعداد از 2 دوربین- مدل ها دام و بولت ( لامپی - مینیاتوری - مخفی و WIFI )
حد اقل تعداد از 8 دوربین- مدل ها دام و بولت و WIFI
حداقل تعداد از 8 دوربین- مدل ها دام و بولت و WIFI
دوربین مداربسته تحت شبکه یا دوربین مداربسته ip همان دوربینی است که شما در صورت داشتنش به هر کجای دنیا که بروید، به تصاویر آن دسترسی دارید.
در دوربینهای ip به دلیل استفاده از فرکانس های شبکه ای نویز و افت کیفیت بیشتر قابل مشاهده است. زمانی که شما از دوربین های وایرلس استفاده میکنید قطعا به دلیل اتصال غیر مستقیم و دریافت فرکانسهای غیر مجاز موضوع افت کیفیت یا ایجاد نویز و حتی قطعی تصویر بسیار بالا میباشد.
دستگاه ضبط DVR(Digital Video Recorder)
انواع دوربینهای آنالوگ و دیجیتال
منبع تغذیه برای تامیین برق دوربین ها
سوکت های BNC برای اتصال دوربین ها از طریق کابل کواکسیال به دستگاه ضبط
کابل کواکسیال
پایه دوربین منبع ذخیره (H.D.D) هارد دیسک که داخل دستگاه ضبط تعبیه میشود.
بله بستگی به نوع دوربین دارد، برخی از دوربین های فوق العاده ای هستند که می توانند در شرایط نور صفر بدون استفاده از IR خارجی ۰٫۰۰۰۱۵ LUX تصاویر را ارائه دهند.
نصب دوربین مداربسته CVI و TVI برای مکانهای مختلف و اماکن کوچک و متوسط بسیار مناسب و مقرون به صرفه است . اگر شما قصد خرید دوربین مداربسته با کیفیت و حرفه ای دارید ولی بودجه محدودی برای این کار در نظر گرفته این بهترین انتخاب می تواند این تکنولوژی باشد. نصب دوربین مداربسته با تکنولوژی CVI و TVI با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالا تقریبا برای همه مکان ها مناسب است . عمده خریداران این دوربین های را برای منازل , مجتمع های مسکونی , فروشگاه ها , مدارس , دفتر کار , بیمارستان ها , مراکز صنعتی کوچک و متوسط , انبار ها و … نصب کرده اند.